Wedding

 Blog

Кожен, хто коли-небудь організовував весілля, знає ціну часу і клопотів.

Якби на той момент було б у кого проконсультуватися чи просто отримати поради, то наскільки б менше помилок і непотрібних витрат можна було б зробити.

Тому саме для Вас, вельмишановні майбутні наречені, ми створили цей блог.

Тут Ви зможете отримати відповідь на більшість питань, які з'являться у Вас в процесі підготовки весілля, окрім того, Ви завжди можете звернутись до нас і отримати безкоштовну консультацію стосовно саме Вашого весілля чи іншого святкового заходу!

gallery/obuchenie-002

Тема №1

Організувати весілля - непросто, нешвидко і недешево, це розуміє кожна пара практично відразу після того, як вирішує пов'язати свої життя узами шлюбу.

Як краще підійти до процесу організації весілля - зробити це самостійно або звернутися до допомоги професіоналів?

Перш ніж відповісти на це питання, пропонуємо зважити всі за і проти обох варіантів.

 

Самостійна організація весілля

У процесі підготовки будь-якого свята, навіть самого скромного, належить вирішити безліч завдань, прийняти відповідальні рішення, витратити багато годин вільного часу, врахувати всі деталі і нічого не упустити.

Варіант організації весілля самостійно більше підійде, якщо свято планується скромне, або якщо вибране вами місце проведення весілля надає повний спектр послуг, починаючи від організації церемонії і закінчуючи урочистою вечерею, флористичним оформленням і музикантами.

 

 

 

 

 

 

 

Переваги самостійної організації весілля

Відносна економія бюджету. Не платите комісію агентству або весільному розпоряднику, вам не нав'язують додаткових дорогих опцій, які не зіграють великої ролі. Ви вибираєте підрядників на свій смак, тестуєте послуги, домовляєтеся з усіма учасниками процесу: обговорюєте деталі меню, флористики, оформлення, вирішуєте питання про оренду машини, підбираєте ведучого і разом з ним розробляєте програму свята.

Ви контролюєте весь процес підготовки і організації весілля. Всі деталі свята - як на долоні. Ви можете проявити свій творчий потенціал та організаторські здібності, набути нових знань, познайомитися з новими людьми, набратися досвіду по частині організації заходів.

Без сюрпризів. Роблячи все своїми руками, ви можете уникнути ефекту "зіпсованого телефону" і бути впевнені, що все зроблено саме так, як ви планували.

 

Недоліки самостійної організації весілля

Великі тимчасові витрати. Вирішення організаційних питань, зустрічі з підрядчиками, обговорення деталей з флористами, декораторами, музикантами і ведучим - все це, як правило, займає набагато більше часу, ніж ви можете припустити. 

Відсутність досвіду організації заходів і спілкування з підрядниками, підводні камені, які зустрічаються в кожній з послуг. Якщо у вас немає досвіду організації заходів, ви ризикуєте постраждати не тільки від нестачі ідей і цікавих рішень для вашого весілля, але не врахувати важливих деталей, які дійсно мають велике, а іноді вирішальне значення. Будучи не знайомі зі специфікою роботи з підрядниками, ви напевно забудете поставити якісь важливі питання, не отримаєте додаткової знижки або послуги і можете втратити непогані можливості.

Стрес. Якщо ви відповідально підходите до організації події, це забирає не тільки багато часу і сил, це завжди пов'язане зі стресом. Що-небудь може піти не так, навіть якщо ви дуже намагаєтеся. Замість того щоб насолоджуватися передчуттям великої події і потім отримувати задоволення від свята, вам доведеться вирішувати не дуже гладкі організаційні питання.

Поради для тих, хто зважиться на самостійну організацію весілля:

Вибираючи підрядників для організації весілля, візьміть рекомендації у друзів і знайомих, які одружилися недавно.

Ви можете не наймати агенцію або весільного розпорядника для організації і проведення весілля під ключ, але отримати за фіксовану плату одноразову консультацію професіонала, який розповість, на що звернути увагу, попередить про підводні камені, пов'язані з організацією весілля, порадить підрядників, надасть ідеї, які можна втілити в рамках вашого бюджету, та шляхи їх реалізації.

Складіть календарний і поетапний план підготовки та організації весілля.

Розділіть весь обсяг робіт на окремі завдання і стежте за статусом їх вирішення.

Звертайте більше уваги на деталі і їх якість, адже саме вони і роблять звичайне весілля особливим.

Обов'язково зніміть з себе обов'язки координувати організаторські питання безпосередньо в день весілля, щоб ви могли повною мірою насолоджуватися святом!

 

 

 

 

 

 

 

 

Організація весілля з допомогою весільної агенції

Велика база перевірених підрядників і майданчиків. Знання переваг і недоліків тих чи інших варіантів, гнучкість у підборі підрядчиків залежно від бюджету і потреб клієнта, а також тематичної складової програми.

Багато людей не звертаються до агенції, вважаючи, що переплачують за вартість послуг, які безпосередньо будуть коштувати дешевше, але це не завжди справедливо. Довгострокові зв'язки та дружні відносини з партнерами дозволяють весільним агенціям отримувати кращий сервіс, значні знижки, бонуси та додаткові послуги, які навряд чи можуть бути надані "одноразовому" клієнтові.  Штат досвідчених співробітників, які навіть у разі форс-мажорних обставин зроблять все, щоб весілля відбулося на найвищому рівні.

Великий досвід в організації міроприємств. Професійна агенція з організації весіль завжди має в запасі безліч ідей і рішень, які здатні зробити ваше весілля навіть краще, ніж ви могли собі уявити, і ці ідеї не завжди пов'язані з додатковими витратами. Весільна агенція надасть вам весь спектр послуг і вміння передбачити і уникнути можливих неприємностей в тій чи іншій ситуації.

З професійною агенцією ви можете розслабитися, спокійно займаючись пошуком весільного плаття і підготовкою себе до урочистої події. Ви позбавите себе і своїх близьких від стресу і безсонних ночей напередодні свята і зможете безперешкодно насолоджуватися святом і в повній мірі відчути всю значущість і щастя цього моменту.

Ви маєте справу з однією організацією, яка несе повну відповідальність за Ваше весілля!

 

Поради для тих, хто організовує весілля за допомогою агенції:

Агенцію також слід вибирати по рекомендації - запитаєте друзів і знайомих, які одружилися недавно, знайдіть інформацію в тематичних форумах.

Пам'ятайте, професійне агенція ніколи не нав'язує стандартних рішень, а намагається знайти індивідуальний підхід до кожної пари, зробити оригінальним вашу подію.

 Розкажіть якомога більше про себе, про свої інтереси і очікуваннях з приводу вашого весілля - партнерам буде легше знайти ідеальне рішення спеціально для вас. Обов'язково визначіть б'юджет Вашого весілля і разом з менеджером агенції складіть кошторис всього свята.

Щоб отримати повноцінні гарантії, необхідно укласти офіційний договір і прописати в ньому всі домовленості і ризики.

gallery/38386759
gallery/2018-04-24_233321

Тема №2

Пошук та підбір локації

для весілля

Головні характеристики
Ціна, вміст, відповідність концепції весілля - це ті речі, які, здавалося б, лежать на поверхні. З відповідністю концепції все зрозуміло - дивно розглядати лофт, якщо хочеться весілля в стилі Людовика XVI, а мріючи про весілля на природі, їхати в центр Львова. Звичайно, володіючи певною кількістю фантазії і фінансів можна зробити що завгодно де завгодно, тільки навіщо?

 

Вміст, величина локації більш-менш зрозуміла. Тут потрібно враховувати, що крім розсадження гостей потрібно, щоб офіціантам було комфортно працювати і залишалося достатньо місця для танців і для сцени з обладнанням, якщо планується виступ музичного гурту. Майданчик не повинен бути і занадто великий, щоб гостям було на ньому затишно.

 

Ціна ж часто буває туманна і мінлива, але ми схильні до розумної, щоб замовник розумів за що він платить. Найчастіше зустрічається схема: "ціна за людину + оренда залу"  іноді ще додається плата за додатковий час,плата за підключення до електрики, "корковий збір", штраф за ранній монтаж, збір за підвіси, або які-небудь зовсім екзотичні побори: наприклад, пиріжковий збір за свій весільний торт. Всі ці речі потрібно проговорювати з менеджерами локації заздалегідь, до бронювання і обов'язково прописувати  в угоді. 
Звісно зустрічаються підводні камені, наприклад, адміністратор ресторану зі своїм непорушним баченням, яке, нажаль, вспливає в процесі весілля і може внести у Ваше свято каплю дьогтю, але це тільки тоді, коли будете займатись організацією весілля самостійно. Якщо з допомогою агенції, то ці деталі знайомі представникам агенцій і вони застережуть Вас від таких непередбачених ситуацій. 
Підписана угода - це документ, який підтверджує всі домовленості між клієнтом і локацією і нівелює всі непорозуміння, які виникають в процесі.

Вибір локації - це, напевно, один з основних і найскладніших моментів у приготуванні весілля. Хочеться, щоб і за стилем підходила, і зручно розташовувалася, і місця достатньо було, і вид гарний. Загалом, хочеться ідеального за розумні гроші. І це вірно. Класний майданчик - це вже майже половина справи при підготовці до весілля, а ось необачність при її виборі обіцяє щонайменше додаткові витрати.

У зв'язку з цим я і хочу розповісти трохи про правила підбору майданчика для весілля.

gallery/mesto-dlya-svadby-za-granitsej-dasha-vlasenko-6
gallery/tony-trusko-for-apple-pie-weddings-про-организацию-свадьбы-37

Обмеження на майданчику
Обмеження на майданчику, як і підсумкову ціну, краще проговорити заздалегідь. Стандартними обмеженнями, наприклад, є час, після якого потрібно робити музику тихіше, заборона на використання піротехніки, конфетті та інших спецефектів, включаючи задимлення, обмеження на ввезення сторонніх продуктів і алкоголю.

Також деякі майданчики вимагають завчасного надання списку підрядників. Іноді у майданчика є строгий перелік компаній, яких можна залучати. Якщо планується  кардинальна зміна зовнішнього вигляду закладу, не варто це робити сюрпризом, обов'язково потрібно обговорити заздалегідь.

Якщо планується масштабний декор або багато обладнання, потрібно проговорити, який час дається на монтаж і демонтаж.

Іноді адміністратори,  вибраної Вами, локації, ставлять жорсткі рамки по монтажу, скажімо, тільки з ранку, а демонтаж протягом двох годин після заходу. В цьому випадку час доведеться докуповувати. У ресторанах, як я писав вище, зазвичай мало вільного простору, тому, якщо потрібно вивозити або в ввозити декорації, варто поцікавитися, чи можливо це.

gallery/maxresdefault

Меню
На весіллі має бути не тільки красиво і весело, але і смачно! Тому, якщо вам сподобалася якась локація, варто знайти час і пообідати там. Дорогі банкетні зали пропонують попередню дегустацію, від якої не слід відмовлятися.

Крім смаку страв звертайте увагу на подачу. Якщо у весілля є стиль, тема, то буде дуже добре, коли страви у весільному меню будуть їй відповідати. Якщо ви розумієте, що кухня не є сильною стороною цього закладу, то потрібно обговорити питання залучення свого кейтерингу або шукати інше місце.
 Кухня - це дуже важливо. Навіть якщо все буде дуже красиво і саме весілля пройде на вищому рівні, несмачна їжа зіпсує всі враження.

Ще дуже важлива робота офіціантів. Я завжди уточнюю, скільки персоналу в штаті, а скільки буде залучених офіціантів і, якщо є можливість, рекомендую перевірених. У весіллі немає дрібниць, все має бути продумано заздалегідь. Слід уточнити, в якій формі працюють офіціанти на банкеті. Якщо, наприклад, у вас весілля в пастельних тонах, а офіціанти працюють в помаранчевих сорочках, то варто розглянути можливість надання уніформи.

У зв'язку з тим, що алкоголь в ресторанах досить дорогий, багато локацій пропонують можливість привозу своїх напоїв і корковий збір. Це поширена практика, і лякатися цього не потрібно. Просто варто попередньо оцінити, які напої п'ють ваші гості і в якій кількості. Вигідніше платити збір за кількістю гостей, а не за кількістю пляшок.

 

Підсумовуючи вищесказане, хочу сказати, що вибирати локацію потрібно уважно, тому, коли сумніваєтесь у власних силах, то, найкраще зверніться до професіоналів у весільну агенцію, яка збереже Ваш час і Ваші гроші. В любому випадку, Ви заздалегідь повинні приблизно уявляти собі, яким хочете бачити своє весілля, скільки гостей буде. Спілкуйтеся, не бійтеся задавати питання. При внесенні передоплати всі попередні домовленості варто обов'язково викласти в угоді.

Тема №3

Виїзна Церемонія розписки - як зробити, щоб вона була вражаючою, зворушливою і незабутньою!

Весільний день - торжество любові, щастя і краси. Щоб весілля пройшло так, як малює її собі в уяві кожна наречена варто організувати виїзну церемонію - в цьому випадку можна втілити всі ідеї, задумки і мрії молодят. Немає ніяких обмежень - необхідно тільки вибрати місце по своєму смаку, красиво його оформити і надати кілька деталей, які б передавали атмосферу любові цієї пари.
Якщо Ви вирішили провести виїзну церемонію одруження, на яку запросите своїх родичів і близьких друзів, ці ідеї та поради для виїзної церемонії допоможуть Вам зробити вражаюче, зворушливе і незабутнє свято.

1. Незвичайне місце
Часто виїзні церемонії проводять біля банкетного залу або ж на території ресторану.

Але не варто цим обмежуватися. Ліс, парк, поле, берег річки чи озера, ботанічний сад, оранжерея, заміський будинок.
 Цікавих варіантів багато. Для особливо яскравих і люблячих оригінальність пар підійдуть такі місця як стадіон, музей, замок, теплохід, гольф клуб.

gallery/4-mesto-dlya-vyyezdnoy-tseremonii

2.Форма та стиль арки оформлення, декор та флористика Церемонії

Важливою частиною виїзної церемонії є арка, під яку стають молодята. Вона, як центр реєстрації, приковує до себе погляди гостей. Традиційна арка - півколо. Хочеш чогось нового? Є арки у формі серця, прямокутні, квадратні, зроблені із прутів дерев і в формі куреня.
Оформлення грає важливу роль у всій церемонії. Як правило, майданчик для проведення прикрашають різноманітними квітами і квітковими композиціями, пелюстками, фігурками сердечок і інший романтичною атрибутикою.

gallery/image_1289

3.Розстановка стільців

Класичний варіант - паралельними лініями, щоб всім було зручно спостерігати за церемонією. Але якщо дозволяє територія, їх можна розставити півколом і навіть спіраллю - виглядає незвично.Також замість стільців використовуються лави, крісла і навіть колоди і подушки, що лежать на землі, якщо це відповідає тематиці весілля.

gallery/53d2885b75410

4. Незвичайний ведучий чи ведуча церемоніатор
На відміну від церемонії в РАГСі при виїзної реєстрації ти вільна у виборі весільного церемоніатора. Це може бути як провідний ведучий чи ведуча подібних заходів, так і актор в якомусь незвичному вигляді в залежності від теми весілля - від лицаря до ангела, навіть парашутист.

Важливо щоб це було щире, від душі ведення.

gallery/24-neobychnyy-registrator-na-vyyezdnoy-tseremonii

5. Час проведення церемонії

Як правило, реєстрація шлюбу проходить в денний час. Якщо хочеш здивувати своїх гостей - організуй виїзну церемонію на заході сонця або ж увечері. Фотографії при освітленні свічками або гірляндами будуть просто чарівними, а атмосфера свята перетворитися в справжню казку. Важливо щоб Ви пам'ятали, що вечірній час для Церемонії найкращий тоді, коли Церемонія проходить в інший день ніж весілля.

gallery/25-vremya-provedeniya-vyyezdnoy-tseremonii

6. Підберіть цікавий, відповідний стилю та сценарію, музичний супровід

Моменти, коли перед гостями з'являється наречений, а слідом за ним наречена, мабуть, самі емоційні для гостей, адже багато хто з них бачать вас вперше в цей день. Щоб підсилити враження вибери підходящу музику для цих виходів. Наприклад, твоя улюблена пісня, мелодія під яку ви вперше танцювали або цілувалися, а можливо ти вирішиш зупинитися на класиці і вибереш марш Мендельсона? Головне, щоб музика відображала настрій молодят івідповідала стилю.

gallery/arfa-na-vesillya-arf-151117
gallery/maxresdefault

7. залучайте маленьких родичів

У Вас або у майбутнього чоловіка є маленькі брати, сестри або племінники? Це чудова ідея зробити виїзну церемонію теплішою і сімейною. Попросіть сестричку нести Ваш шлейф або розкидати пелюстки троянд перед Вашим виходом, а братові можна довірити піднесення обручок. Вони будуть відчувати себе важливими гостями, і радіти честі бути важливими учасниками Вашого Свята.

gallery/6

8. Використовуй традиції

Весільний рушник, коровай, уклін і подяка батькам - ці стародавні традиції не просто так дожили до наших днів. У них є якийсь сакральний сенс. Плануючи сценарій реєстрації їх можна включити в сценарій і внести частку домашнього тепла і затишку.

gallery/m1ltvovmxhg

І на завершення найголовніша порада! 

Старайтесь працювати з тими підрядчиками, а ще краще з агенціями, які приготують та проведуть Церемонію "Під Ключ". Вони створять сценарій, підберуть стиль Церемонії, музичний супровід, ведучого, одним словом все, щоб Ваша Церемонія виглядала гармонійною та якісною!

Ще важливий момент - за все відповідає одна людина, яка представляє одну агенцію і гарантує Вам успіх Церемонії!!!

Тема №4

Оформлення та декор

Сьогодні поговоримо про один з найбільш витратних пунктів кошторису весілля.
А може для вас це буде самий бюджетний пункт кошторису!

Яку суму закладати і про що варто не забути?

Давайте розбиратися!

Відразу скажу, що під оформленням ми будемо розглядати декор і флористику,

а саме:

- виготовлення запрошень;
- аксесуари (пляшки, келихи, весільний банк, подушечка для кілець і папка для свідоцтва, книга побажань і т.д.)
- букет нареченої і бутоньєрка;
- композиції з живих квітів на президію, виїзну Церемонію, фотозону, гостьові столи;
- оформлення машин;- оформлення президії (зони молодих)
- оформлення гостьових столів;
- оформлення фотозони;
- додаткові інсталяції (welcome-зона, фуршетні столи);
- виїзна реєстрація (арка, колони, стільці).

gallery/2018-02-08_022309
gallery/13
gallery/image (21)

Декор для кожної пари розробляється персонально. Враховуються особливості майданчика, освітлення і висота стелі, гамма інтер'єру і схема розсадки гостей.

gallery/seaview-room-header-1

                    Підсумкова сума за декор                                         складається з трьох складових:
- оренда конструкцій і текстилю або їх індивідуальне виготовлення! Оренда, звичайно, в будь-якому випадку обійдеться вам дешевше, матеріальна база конструкцій дуже велика, на будь-який смак можна підібрати і об'ємні конструкції і дрібний декор.
- вартість матеріалів і флористики. Саме цей пункт робить вартість оформлення таким різним. Дуже багато залежить від живих квітів, від їх обсягу, сезонності і ексклюзивності! Екзотичні квіти часто створюють вау-ефект оформлення і підвищують в рази вартості кінцевого чека за декор! Оформлення тканиною коштує значно дешевше, повітряні кулі зараз стали екстравагантним доповненням і проживають друге життя на ринку декору в даний момент.
- вартість роботи монтажної групи і транспортні витрати. Ми завжди виносимо цей пункт окремо, наш принцип - це прозорий розрахунок з молодими, ви завжди бачите яка сума у нас йде за оренду тканини і текстилю, а яка - за роботу по прасування, відпарювання і монтажу декору. На монтаж виїжджає група професіоналів, адже все має бути ідеально в цей день, жодної складочки на спідниці, жодного мятого чохла на стільці!

gallery/rc-wedding-img-top-header-3

         Безсумнівно, є кілька способів зробити витрати на декор демократичнішими:
- вибирати для банкету самодостатній зал, вимагає мінімальної кількості декору. Також при виборі майданчика варто приділити увагу текстилю і меблів в ресторані. Дуже часто молодята вибирають зали, мають низький середній чек, але при цьому доводиться добре витратитися на декор приміщення. Іноді краще вибрати гарний зал і на декорі ви заощадите набагато більше!
- використовувати замість живих квітів інтер'єрні! Кошторис з флористики з неживими квітами буде на 30-50% менше.

- якщо декор на весіллі не має для вас великого значення і ви не плануєте закладати на декор значиму частину весільного бюджету - скористайтеся готовими пакетами декору, який можна взяти в оренду! 
- домовтеся з декоратором про трансформацію оформлених зон на весіллі! Іноді, економлячи бюджет, ми доповнюємо зону виїзної реєстрації і робимо її фотозоні, або декор з реєстрації переносимо в банкетний зал, доповнюючи окремими деталями оформлення президії або welcome - зону! Звичайно, не кожен дизайн оформлення можливо трансформувати і поєднувати, але, повірте, це можливо і дуже економить ваш бюджет!

Вибирайте «свого» декоратора, і він зробить ваше весілля казковим,

який би бюджет не був закладений на флористику і декор!

Тема №5

Весільна флористика, питання і відповіді!

 

На прохання наших клієнтів та читачів нашого блогу ми вирішили тему флористики обговорити окремо і детальніше. Для цього ми вибрали 10 питань, які найчастіше цікавлять замовників.

Тож відповіді на ці питання в цій темі. 

1) Як вибрати доброго флориста-професіонала?

Пам'ятайте, що добрі флористи повинні розбиратися як традиційному оформленні весілля, так і в модерновому.

Хороший флорист-декоратор обов'язково:

-  Мінімум раз зустрінеться з вами на майданчику (ми туди зазвичай, як на роботу ходимо), якщо це оформлення залу, обов'язково обговорить кожну деталь, якщо це букет нареченої. Ми як лікарі, по телефону і в соціальних мережах не лікуємо. Нам треба вас бачити. Ваш зріст, колір очей, ваш образ. А інакше як зрозуміти, що вам підійде.

 

-  Привезе букет нареченої і бутоньєрку за вказаною адресою, коли вам (!) Потрібно і зручно. Це у вас весілля, а у нас, флористів, робота і нам не може бути «рано» чи «незручно».

 

-  Так як наречені (вже вибачте, чоловіки) зазвичай криворучки, у нас завжди в подарунок запасна бутоньєрка. Вистраждане досвідом. Простіше відразу зробити запасну і залишити її в ресторані в холодильнику, ніж потім намагатися зробити щось з втомленою і пом'ятою під пальто першої.

 

-   І, напевно, найголовніше. Якщо якась квітка не доїхала, приїхала погана і т.д., то це зазвичай відомо заздалегідь, мінімум за добу. Як тільки це стане відомо нам - це відразу повинно стати відомо клієнту, а не в момент отримання букету або при вході в зал ресторану.

 

Так, таке трапляється, і досить часто. Ми не в силах вплинути на постачальників.  Я вважаю професіоналізмом заздалегідь окреслити картину клієнту, описати всі «За» і «Проти» і, якщо щось пішло не так, вчасно інформувати. На жаль, багатьох наречених це відлякує ... Багато помилково звертаються до майстрів, які обіцяють все що завгодно і без проблем, а потім виходять негативні відгуки про невиконані зобов'язання.

Адже ж наше спільне бажання повинно полягати в тому, щоб все пройшло чудово!

 

gallery/221120161814575100255

2)Як вибрати стиль, колір, сорт квітів для весілля?

Весілля - це не просто церемонія обміну обручками. Це ціла концепція, ідеологія, яка втілюється в день одруження і проходить лейтмотивом через все ваше спільне життя. Після теми весілля відразу визначитеся з вибором кольорів. Не залишайте це на останній момент.  Вам треба вибрати: данина традиціям чи сучасність? Коли визначитеся з флористом, постарайтеся не нервувати. Ви знайшли експерта, тож нехай він робить свою роботу. Дайте собі можливість розслабитися!

gallery/img_20160716_141204_1
gallery/26805335_184760768777166_8860210655137708937_n

3)Що слід враховувати нареченій при виборі весільного букета?

В першу чергу, наречена повинна задуматися про колір, форму і розмір букета. Якщо весілля відбувається на пляжі, навряд чи вона буде нести в руках великий розкішний букет з троянд. Силует сукні повинен гармоніювати з букетом: якщо ви вибираєте сукню фасону русалка, то ваш букет повинен складатися з таких же витончених за формою квітів (наприклад, це можуть бути кали).

gallery/27
gallery/freesia3

4)Яким чином потрібно прикрашати весільні столи?

Тут залежить від того, які на Вашому весіллі будуть столи і в якій формі вони розставлені у залі. Якщо це круглі столи, то  Вам буде достатньо однієї композиції на один стіл, якщо це прямокутні і розставлені вони в лінійку, чи буквою П, чи в ялинку, то тут потрібно звернути увагу на те, яка довжина ряда столів і в залежності від того кількість букетів на один ряд, щоб вони гармонійно дивились на столі.Дизайнер підбере Вам ті квіти і такі композиції, які будуть виконані в загальному стилі заходу. Якщо ви не боїтеся здатися сміливою, використовуйте додатковий декор: мох, дерево. Свічки теж іколи не будуть зайвими на весільні столи?

5)Визначення  бюджету на флористику


Ще на стадії вибору флориста визначте для себе суму, яку готові витратити на його послуги. По-перше, так ви відразу зможете виключити тих підрядників, які не вписуються в рамки вашого бюджету, і уникнути марної трати часу - і свого, і чужого.

По-друге, наречені часто не порівнюють свої бажання з передбачуваним бюджетом. Перш ніж взятися за замовлення, флорист повинен бути впевнений, що його можна виконати в рамках певної суми. Якщо це проблематично, він запропонує інші варіанти або іншого підрядника - не всі готові працювати з малобюджетними замовленнями, вимоги до яких трохи завищені.

Якщо ж флорист взявся за роботу, він завжди підкаже, як можна зменшити витрати і чим замінити дорогі несезонні квіти, щоб вичавити максимум з бюджету і виправдати очікування нареченої на все 100%.

gallery/26907534_186781868575056_5557465684437857294_n

6)Чи можна зекономити, якщо композиції будуть

повністю або частково лиш з зелені?

 

Відсутність квітів - це не завжди дешево.
Довгі гірлянди із зелені, що прикрашають стіл, спинки стільців або навіть весільну арку, користуються популярністю у молодят. Таке оформлення на перший погляд здається більш бюджетним, ніж композиції з використанням кольорів.

Але мало хто замислюється, скільки рослин і часу йде на створення таких гірлянд, яка це кропітка і трудомістка робота. Тому не дивуйтеся, що їх ціна нітрохи не менше квіткового декору і не знецінюйте старання флориста, який старанно трудиться над створенням справжньої краси для вашого свята

gallery/mnenie_floristov_o_tom_chto_dolzhny_znat_nevesty_05-1-540x720
gallery/mnenie_floristov_o_tom_chto_dolzhny_znat_nevesty_04-1-540x720

7)Будьте лояльні при виборі палітри


Свято, оформлене в єдиній кольоровій стилістиці, виглядає дійсно гармонійно і стильно, а колірна схема - відмінний орієнтир для весільних дизайнерів, декораторів та флористів. Але коли справа стосується природних матеріалів, позначити якийсь конкретний відтінок дуже проблематично.Один і той же сорт квітів може відрізнятися відтінком в різних партіях, тому варто допускати деякі відмінності в кольорі.

Звичайно, флорист постарається не відходити від заявленої палітри і не замінить блакитний рожевим, але не обмежуйте його в виборі відтінків в рамках одного спектру.

8)Потрібних кольорів може не бути


У всіх кольорів є сезонність, і потрібні нареченій квіти можуть просто бути відсутнім у продажу. З цієї причини флорист просто не зможе виконати замовлення, але це зовсім не його вина.

Деякі квіти в несезон все ж можна дістати, але їх вартість буде невиправдано висока. У будь-якому випадку, флорист постарається знайти їм гідну альтернативу або запропонує інші варіанти квіткових композицій.
 

gallery/mnenie_floristov_o_tom_chto_dolzhny_znat_nevesty_02

9)Не скрізь можна економити


Не секрет, що для економії квітковий декор можна використовувати двічі - наприклад, перенести квіткові інсталяції з welcome-зони в зону банкету, а фон від церемонії використовувати в фотозоні.

Але не варто пускатися у всі тяжкі і намагатися економити на всьому - робити композиції з квітів, подарованих молодятам на церемонії, або з букетів подружок нареченої. Така дешева флористика здешевить декор в цілому, зіпсувавши все враження від свята.

gallery/mnenie_floristov_o_tom_chto_dolzhny_znat_nevesty_03

10)Флорист інколи може бути зайнятий


Справжній професіонал намагається приділити максимум уваги нареченій, готовий піти назустріч і детально обговорити всі питання, які її хвилюють. Але не забувайте, що крім вашого весілля у флориста є й інші.

Тому вибирайте для зустрічі ті дні, які підходять для обидвох сторін, а не тільки вам. Так флорист зможе приділити вам стільки часу, скільки вам необхідно для обговорення всіх питань. Майте на увазі, що «весільні» і «передвесільні» дні - з четверга по неділю - найменш вдалий час для зустрічі, початок тижня підійде набагато краще.

gallery/349565_1