Весільний фуршет - прекрасне доповнення святкового столу.  

Зазвичай на фуршетах подають ексклюзивні напої та страви національної кухні, фрукти, солодощі і шедеври кулінарії та десерти , екзотичні страви. Все це повинно бути не тільки смачним, але і виглядати гідно.

Ми пропонуємо Вам різні варіанти фуршетів відносно формату, стилю, кольору весілля чи іншого святкування.

Ми зазделегідь поділили фуршети на кілька видів, фруктовий, солодкий або Candy Bar, козацький або селянський, рибний або пивний, так, як найчастіше саме в таких варіантах вони присутні на сучасних українських весіллях. 

Нижче Ви зможете познайомитись з різними стилями фуршету та оформленням його. Тут Ви зможете вибрати той варіант, який найкраще підходить Вам, а вже далі наші дизайнери, декоратори, флористи  створять для Вас те поєднання смаку та краси,

яке буде вражати Вас і Ваших гостей!!!

 

Wedding buffet table

Солодкий стіл або Candy Bar

Сучасні тренди і неординарні бачення дизайнерів зробили цей фуршет практично центральним і головним на весіллі та інших святкуваннях. Ми пропонуємо Вам різні варіанти оформлень, які зроблять Ваш Сandy Bar по-особливому цікавим.

Фруктовий фуршет

Якщо інші фуршети збирають навколо себе певну категорію гурманів, то тут присутні всі! Фрукти - це та весільна родзинка, яка об'єднує навколо себе дорослих і дітей, мужчин і жінок, одним словом всіх!

Особливості цього фуршету - це краса оформлення і нарізки фруктів, подача їх.Присутність шоколадного фонтану на цьому фуршеті робить його ще більш атракційним, де фрукти в шоколаді виходять на першу сходинку серед смаколиків весілля!

Селянський або козацький фуршет

Цей фуршетний стіл для справжніх гурманів української національної кухні! Тут сальце, домашня ковбаска, шинка, кров'янка, квашені огірочки і помідори.... Це невеликий перелік смаколиків, які вирізняють наш український стіл з поміж інших національних столів. Звісно оформлення в національному строї з вишитими рушниками, намистом, глиняною посудою, а квіти, звісно ж соняхи, маки, волошки!

Цей фуршет присутній на кожному українському весіллі, тому ми завжди зробимо для Вас і ваших гостей так, щоб вони відчули справжній дух, смак і красу України!!!  

Пивний фуршет

Пиво!!! Цей напій особливий на весіллі, особливий для тих, хто обожнює смак його. Подають його на окремому столі разом з спеціальною закускою, яка робить споживання пива винятковим.

Біля пивного фуршету збираються ті гості, яких об'єднує любов до цього напитку, а разом і спільні інтереси, бесіди про них і звісно все це супроводжується смакуванням пива!

Оформлення цього фуршету переважно в темно-коричневих тонах з використанням пабових декорацій!

Сирний фуршет або Cheese-Bar

Цей фуршетний стіл став популярним на весіллях доволі недавно, але дуже швидко зайняв своє місце серед  весільних фуршетів.

Сирний стіл, або сирний фуршет - це окрема зона, де розташовані сирні закуски у вигляді різних  приготувань цього славного продукту, а також доповнення до них: хліба, фруктів, меду, вина тощо. Найбільш традиційним сирний стіл буде на весіллі в французькому або італійському стилі, але в принципі не існує особливих обмежень: якщо ви і ваші гості любите сир, чому б не виділити цьому смаколику окреме місце на

Вашому весільному фуршеті.

Наші спеціалісти по фуршетах приготують для Вас нарізки з сиру і красиво оформлять їх в поєднанні з фруктами та медом. Таким сир буде особливо смачним а ще більше буде смакувати з вином, спеціально підібраним для кожного сорту сиру.

Екзотичний або суші-фуршет

Суші на весілля - це корисно, актуально, і це модно!

Віднедавна цей екзотичний смаколик стає особливим для більшості весіль.

Суші від справжніх японських майстрів та їх учнів можуть стати великим сюрпризом для Вас і Ваших гостей, і принести на Ваш весільний фуршет частку екзотики, нового смаку і оригінальності, а наші декоратори перетворять цей екзотичний фуршетний стіл в маленький куточок справжньої Японії!

Фуршет ексклюзивних напоїв

На цьому столі зібрані найкращі ексклюзивні алкогольні напої,  ,які люблять смакувати Ваші гості. Найкраще подавати до них фрукти, з якими напої будуть ще більше передавати свій оригінальний смак.

До цього столу ми пропонуємо піраміди з келихів, наповнених шампанським і цікаве захоплююче шоу, яке поєднає собі драйв і смак, музику і почуття, приємність і захоплення, а  учасниками цїєї шоу-програми будуть наречені та їх гості! 

Кофе-Брейк та Коктейль-Бар

Кофе-брейк на весіллі - це сучасність і правильне рішення кожного замовника.

Замовивши цю послугу у нас, Ви отримаєте можливість мати на весіллі найвищої якості каву, та безліч варіантів напоїв, приготовлених з цього найвідомішого продукту. Повний комплекс і обслуговуючий персонал, посуд та найкращі сорти натуральної кави - і все це

за дуже розумну ціну!

А ще Ви можете замовити коктейль-бар і протягом всього весілля смакувати безліччю оригінальних коктейлів, приготованих кращими барменами Львова.